V

Brzmienie muzyki musi być nie zakłócone, by cała nauka nie poszła w las. Dlatego też producenci zadbali o innowacyjną konstrukcję słuchawek wygłuszających, które pozwolą na skupienie się w pełni na wykonywanych czynnościach. Odpowiednie wsłuchanie się w każdorazowe dźwięki puszczane bezpośrednio z różnych aplikacji będą mogły zostać prawidłowo odczytane a co więcej szybciej pójdzie nauka na danym instrumencie.

Pełna koncentracja

Słuchawki wygłuszające od Drum Center zostały wyposażone w materiały absorpcyjne, a także często w wykończenie skórą, co jeszcze bardziej zezwala na odłączenie się od zewnętrznych dźwięków. Dlatego też czy to będąc na sali ćwiczeń jak również u siebie w domu, można liczyć na pełne skupienie bez obawy o jakiekolwiek bodźce docierające z okolicy. Najnowocześniejsze technologie mają się zatem bardzo dobrze, a monitorowanie hałasu z zewnątrz jest na wyciągnięcie ręki. Prawidłowe wytłumienie wszelakich szumów jest już dostępne i w słuchawkach można to swoiście wyregulować.

Niezakłócona nauka

Gra na perkusji wymaga niemałego skupienia, toteż ćwicząc w słuchawkach wygłuszających można zdobyć wyższy poziom wtajemniczenia. Dźwięki będą wyjątkowe i zezwolą na jeszcze większe poczucie elastyczności. Taka praca stanie się czystą przyjemnością, a praktyka gry sprawi, że wytworzymy realne i czyste linie melodyczne. Pozostaje zatem dobór ulubionego koloru i designu, który podkreśli dany styl i połączy się perfekcyjnie z garami przed nami.