Joy Division to zespół, który był bardzo często słuchany przez naszych rodziców. Jasne, nie był to zespół nagrywający milion hitów, ale jednak przede wszystkim kawałek „Love will tear us apart” jest znany przez praktycznie wszystkie osoby ze starszego pokolenia. Warto zaznaczyć, że Joy Division już niestety nie istnieje, ale jednak New Order jest tworem, który powstał z tego zespołu i kilka razy zawitał do naszego kraju, dzięki czemu przyciągają nowe osoby do siebie, nie tylko z naszego kraju. Jeżeli chciałbyś więc połączyć klasykę z nowoczesnością, to płyty winylowe Joy Division są jak najbardziej dla Ciebie. Postanowiliśmy sprawdzić więc jakie są zalety słuchania muzyki Joy Division – zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Muzyka naszych rodziców

Tak już zostało to wspominane, Joy Division jest znane przede wszystkim wśród naszych rodziców, ale nie ma co się temu dziwić, ponieważ zespół powstał w 1976 roku. Joy Division płyty winylowe to prawdziwe perełki, na których można znaleźć takie piosenki jak „Love will tear us apart” czy też „She’s lost control”. Warto zaznaczyć, że zespół istniał tylko 4 lata do momentu śmierci Iana Curtisa, to jednak wyrobił sobie masę fanów.

Winyl? Piękna sprawa

joy division vinyl

Joy Division winyl to poza muzyką przedmiot pozwalający wrócić pamięcią do lat ubiegłych. Joy Division płyty winylowe mogą okazać się czymś, co wzbudzi uczucia z młodości, więc jeżeli chcesz jakoś zaskoczyć swoich rodziców, to taki prezent w postaci Joy Division winyl będzie z pewnością doskonałym wyborem.