PŁYTY WINYLOWE Z MUZYKĄ POP W WINYLOWNIA.PL

W sklepie muzycznym Winylownia, znajdziemy wiele ciekawych i interesujący albumów znanych na świecie i w Polsce wykonawców, którzy zwracają uwagę słuchaczy swoją niepowtarzalną twórczością oraz coraz doskonalszymi nagraniami.

NA CO SIĘ ZDECYDOWAĆ Z SZEROKIEJ OFERTY ALBUMÓW Z MUZYKĄ POP? 

Na uwagę zasługuje wiele płyt gramofonowych, które z łatwością nabędziemy w sklepie np. tutaj i spokojnie odsłuchamy wielokrotnie we własnym, zacisznym domostwie. Jednak szczególne zainteresowanie, może wzbudzić kilka z czarnych analogów, na które radzili byśmy zwrócić baczniejszą uwagę. Nie tylko ze względu na samą, idealną jakość nagrań longplay’owych, ale również niedoścignione dokonania prezentowanych wykonawców. Na co zatem się zdecydować i która płyta winylowa z muzyką pop będzie dla nas odpowiednia?

płyta winylowa Erykah Badu

Z państwa rozczarowaniem, nie powinien się spotkać album amerykańskiej wokalistki Erykah Badu, która reprezentuje soulowe środowisko artystów – muzyków, związanych z Nowym Jorkiem oraz towarzyszącym mu nastrojowym klimatem, panoszące się i wszechobecnej inteligencji. Idealna na jesienne wieczory, płyta długogrająca Erykah Badu, zatytułowana “Mama’s Gun”, sprawdzi się jako element rozweselający przygotowywanie kolacji, tym bardziej, że rozpoczyna ją z gruntu szalony i zachęcający do krajania nożem, utwór “Penitentiary Philosophy.” Jak śpiewa w nim, czarna wokalistka, świat jest dziki, nie ma co zatem przejmować się tym, że jest jesień i nie możemy wyjść z domu. Album został wydany przez Music On Vinyl, jednego z producentów najlepszej jakości LP na świecie.