Przez wiele lat najpopularniejszym krajem, w którym ludzie kupowali i streamowali albumy ABBA były Stany Zjednoczone, gdzie Gold sprzedał się w ponad 5 milionach egzemplarzy. Ale ostatnio albumy ABBA lepiej sprzedają się w takich krajach jak Korea Południowa i Japonia. Muzyka ABBA jest również popularna w Wielkiej Brytanii, gdzie jest najczęściej streamowana i kupowana. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że Brytyjczycy są najbardziej nostalgiczni za starymi hitami ABBA. Fakt, że muzyka ABBA jest najbardziej popularna w Wielkiej Brytanii, gdzie wiele osób lubi podróżować, mógł również mieć coś wspólnego z jej popularnością.

Jak często ludzie kupują płyty ABBA?

Najczęstszym sposobem, w jaki ludzie kupują albumy ABBA, jest ich streaming w serwisach takich jak Spotify i Apple Music. Ludzie kupują również albumy na winylach, a także są one dostępne jako cyfrowe pliki do pobrania na iTunes. Kupno płyt ABBY w sklepach z winylami https://winylownia.pl/pl/products/abba-voyage-lp-blue-105400.html staje się cały czas niezwykle popularne. Dlatego warto z tego korzystać, z tychże możliwości.

Ludzie, którzy chcą kupić oryginalne wersje albumów, najlepiej kupują je w winylu, podczas gdy ludzie, którzy chcą wersji zremiksowanych, najlepiej kupują je na CD. Najpopularniejszym sposobem, w jaki ludzie kupują albumy ABBA, jest kupowanie ich na winylu. Ludzie, którzy chcą zremiksowanych wersji albumów, najlepiej kupują je na CD.

Różnice między płciami w popularności muzyki ABBA

Interesujące jest to, że najpopularniejszym albumem ABBA jest album składankowy. Jest to prawdopodobnie spowodowane nostalgią i sentymentem, jaki ludzie mają do tego klasycznego zespołu. Najpopularniejszy album ABBA ogółem jest również najbardziej popularny wśród kobiet. Ten album to ABBA Gold, który jest trzecim najpopularniejszym albumem pod względem sprzedaży i drugim pod względem tygodniowych streamów.

Większość mężczyzn natomiast woli albumy Arrival i Super Trouper, które są ósmym i dziewiątym najpopularniejszym albumem ogólnie.