Nowy album pod tytułem „Nic” znanego polskiego rapera Sokoła jest jedną z najchętniej kupowanych płyt w ostatnim czasie. Premiera tego solowego albumu miała miejsce w 2021 roku. Warto dodać, że zdobyła status złotej płyty i to jeszcze w fazie preorderu. Z kolei zaledwie miesiąc później otrzymała status płyty platynowej. Rozeszła się w zawrotnym tempie. Można na niej znaleźć 17 utworów, z których singiel pod tytułem „Cześć” otwiera krążek. To utwór będący podsumowaniem jego dotychczasowej pracy, osiągnięć w życiu, a jednocześnie w tym utworze Sokół prowadzi rozrachunek z wieloma zarzutami i chce dojść do porozumienia.

Skład godny uwagi

Sokół do współpracy przy tym albumie dostępnym na Queshop zaprosił nieoczywistych gości: między innymi zespół dziecięcy Fasolki. Dzięki tej współpracy udało się stworzyć utwór „Jak urosnę” pełen wrażliwości. Poza tym przy współpracy z takimi artystami jak: Pezet, ZIP Skład, a także Bajm, Szpaku, Sarius czy Hodak powstaly godne uwagi nagrania. Krążek od czasu swojej premiery stał się klasyką polskiego ulicznego rapu. Płyta „Nic” Sokoła to jego drugi solowy album. Tym razem wyróżnia się różnorodnością stylów, dzięki czemu ma ogromny wpływ na rozwój polskiej sceny muzycznej rapu i hip-hopu. W utworach z najnowszego krążka można zauważyć sentymentalne spojrzenie na przeszłość oraz powrót do wczesnej młodości. Ponadto artysta świetnie relacjonuje rzeczywistość.

Muzyczny eksperymenty

Sokół w najnowszej płycie eksperymentuje z przemianami, a także podejściem do nowo brzmiących kawałków. Jednak za sprawą charakterystycznej dla niego rytmiki, jest nie do podrobienia i łatwy do rozpoznania dla swoich fanów.