Bober, czyli Patryk Bobrek to legenda polskiego freestylu. Jest to nadal młody mężczyzna, ponieważ urodził się w 1996 roku, a ma na swoim koncie sporo sukcesów, o których sobie powiemy więcej w naszym tekście. Co jest tak magicznego we freestylu Bobera? Można by było mówić o tym godzinami, jednak postaramy się to streścić tak krótko, jak jest to możliwe.

Bober, czyli mistrz powerpunchów

Nie ma co ukrywać, że freestyle opiera się na tym, że trzeba zniszczyć przeciwnika poprzez kilka wersów. Nie jest to łatwe, bo wymaga ogromnej kreatywności, treningu, zabawy słowem, ale zdecydowanie są to cechy, które Patryka Bobrka jak najbardziej charakteryzują. Ten bielszczanin robi to z zimną krwią i przede wszystkim nie robi tego w sposób arogancki i krzyczący do mikrofonu. Punche Bobera są bardzo mocne i chcemy wspomnieć tutaj tylko o bitwie z Murzynem, gdzie nawiązywał do jego ksywki i wypominając mu, że pierwszy rzucił się na wodę jak typowy przedstawiciel tej społeczności albo uderzał w przyrost naturalny czy brak pracy dla murzyna. Właśnie taki styl zapewnił Boberowi dwukrotne mistrzostwo WBW, czyli największej imprezy freestylowej w Polsce jaką jest Wielka Bitwa Warszawska.

Bober swoje sukcesy potrafił skonsumować

Jako że Bober stał się już chodzącą legendą freestylu, która się na 100% już tym nie zajmuje, to trzeba wspomnieć, że jako jeden z nielicznych potrafił skonsumować swój sukces, a nie jest to łatwe. Podpisał kontrakt z QueQuality co sprawia, że może w pełni skupić się na swojej działalności artystycznej i nie musi dodatkowo dorabiać i być cały czas freestylowcem. Na pewno nie brakuje mu pieniędzy, więc można powiedzieć o tym, że się zrealizował w muzyce.

https://queshop.pl/cd-2/bober-przemyslany-album-preorder-ltd