Artsta AVI podbił serca swoich fanów albumem Mały Książę. To solowy krążek, na którym znajduje się 14 utworów. Gościnne wystapują w nich także znani artyści Pezet, Kaz Bałagane, ReTo. Czy krążek ukazał się nakładem Moya Label.

Mały Książę podbija rynek muzyczny

Mały Książę jest albumem, który jeszcze bardziej zyskuje na popularności niż poprzedni „tryptyk sycylijski”, stworzony przez współpracę z Louisem Villainem. AVI porusza w nim problemy, z którymi się zmaga, a także nieścisłości otaczającego świata, przeciwko którym się buntuje. Artykułuje wszystkie rzeczy, które nie podobają mu się w dorosłym życiu, a także wraca wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Na krążku znajdziemy 14 utworów artysty, które poruszają problemy otaczającego świata.

Płytę otwiera Intro, a tuż za nim utwór Mały Książę, kolejno Marta, Gelenda oraz Leśmian – utwory uwielbiane przez fanów artysty. Na krążku można znaleźć także takie utwory jak Amaretto, Nieskończoność czy Cierpienia Młodego Dilera. Avi to artysta, który zaskakuje cały czas odkrywając na nowo swój talent, tworząc w bliskim sobie rapie oraz hip-hopie. Płyta przyjęła się z dużą aprobatą.

AVI artysta na miarę XXI wieku

Avi właściwie Kamil Zalewski chociaż jest modym artystą to niezwykłe utalentowanym. Tworzy na pograniczu popu, hip-hopu, rapu, a także Indian popu, to gatunki niezwykle mu bliskie. Jest jednym z czołowych reprezentantów muzyki rapowej. W swoich utworach rozlicza się z przeszłością, na którą patrzy przez pryzmat dzieciństwa, a także nawiązuje do obecnej sytuacji w kraju oraz jego życiu. Utwory są chętnie słuchane, dlatego Avi w ostatnim czasie przechodzi przez pasmo sukcesów.