Sebastian Czekaj, znany również jako White 2115, White lub Młody Łajcior, to nie tylko polski raper i autor tekstów, lecz również jedno z czołowych nazwisk w kolektywie Drużyna 2115, założonym przez Bedoesa.

Wczesne lata kariery Czekaja upłynęły pod znakiem niezależności i pasji. Wydał trzy wyjątkowe projekty muzyczne, rozpoczynając od „BOSS INCOMIN'” (2013), poprzez „Welcome In My Family” (2014), aż po „Pure White” (2015).

Jego prawdziwy przełom nastąpił w 2016 roku, gdy zajął się miksowaniem i masterowaniem najważniejszych utworów Bedoesa, takich jak “Gang, gang, gang”, “Biały i młody”, “NFZ” czy “Napad”. Jednak to był dopiero początek jego muzycznej podróży.

W 2017 roku podpisał kontrakt płytowy z renomowaną wytwórnią SBM Label (wcześniej znana jako SB Maffija) i wydał kilka przełomowych nagrań, takich jak „Nie ma Boga” i „Kimś”, z udziałem Young Multiego. Te kroki zaowocowały wydaniem debiutanckiego albumu, „Rockstar”, 31 sierpnia 2018 roku. Album ten odniósł spektakularny sukces, docierając do pierwszej piątki listy sprzedaży płyt OLiS i zdobywając status platynowej płyty za ponad 30 tysięcy sprzedanych kopii w Polsce. Single z tego wydawnictwa, takie jak “California”, “La Vida Loca”, “Noc”, “Cry Baby” czy “Nowi kumple” (z udziałem Bedoesa i KUQE 2115), zyskały również ogromną popularność.

White 2115 nie tylko podbił serca fanów, ale także dołączył do elitarnego grona Młodych Wilków Popkillera, dzieląc scenę z artystami takimi jak Jan-rapowanie czy Zeamsone.

W 2019 roku, na koniec października, ukazał się drugi studyjny album artysty, zatytułowany „Młody Książe”. 28 sierpnia 2020 roku światło dzienne ujrzał trzeci krążek, „Do zachodu słońca”, powracając do stylistyki, która zdefiniowała debiut White’a 2115, zachwycając fanów zarówno doświadczonych, jak i nowo zdobytych. To kolejny rozdział w fascynującej historii jednego z najważniejszych artystów na polskiej scenie rapowej.